Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 897 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Unihokej – rozwijająca się dyscyplina w naszym kraju

poniedziałek, 08 sierpnia 2011 10:47

Coraz większym zainteresowaniem w Polsce cieszy się jak na razie mało popularna gra, czyli unihokej. Jest to wspaniała dyscyplina sportu, jednak mecze na żywo z udziałem tych drużyn ogląda mało kibiców i brakuje większego rozgłosu dla tego sportu. Największą popularnością owa dyscyplina cieszy się na Podhalu, gdzie mecze na żywo przyciągają na trybuny sporo fanów, jednak nie są to imponujące liczby.

Proste jest więc to, iż najlepsze drużyny w kraju mają swoją siedzibę w Nowym Targu i tylko spotkania między nimi przyciągają na trybuny wielu kibiców, w większości są to znajomi i rodzina zawodników, ale na finale Mistrzostw Polski pojawiło się już około 500 kibiców co już jest ogromnym sukcesem organizacyjnym. Ludzie wolą jednak oglądać mecze na żywo hokejowe, które w Nowym Targu są bardzo popularne, a ich drużyna walczy o najwyższe trofea w polskiej lidze. Jednak nasza reprezentacja w unihokeju święci o wiele większe sukcesy od hokeistów i na ostatnich mistrzostwach świata zajęła bardzo dobre, ósme miejsce.


Podziel się
oceń
0
5

Czy warto inwestować kilka tysięcy w komputer?

czwartek, 21 kwietnia 2011 18:54

Nieraz możemy się spotkać z przechwałkami na różnych forach, że ktoś dał powiedzmy 3000 czy nawet 4000 złotych za komputer. Co ciekawe, niektórzy nie wiedzą nawet co w nim dokładnie mają zamontowane, gdyż opierają się tylko i wyłącznie na opinii sprzedawcy, który powiedział, że sprzęt jest najlepszy. Niestety nie zawsze trafi się uczciwy sprzedawca, który za taką cenę faktycznie poskłada dosłownie kombajn, ale i są tacy, którym zależy tylko i wyłącznie na zysku, a nie dobru klienta. Później okazuje się, że dany klient ma bardzo mocny procesor, dużo pamięci, ale niezbyt wydajną grafikę, bez której nie wykorzysta całego potencjału dwóch wcześniej wymienionych komponentów. Dlatego też postarajmy się choć trochę poczytać o sprzęcie, zanim pójdziemy do sklepu. Nie musimy być ekspertami, ale jak sprzedawca zobaczy, że cokolwiek znamy się na rzeczy to zacznie z nami poważnie rozmawiać. Wiem co mówię, ponieważ sam miałem taką sytuację jak chciałem kupić komputer.


Podziel się
oceń
0
8

środa, 22 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  4 930  

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 4930

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Money.pl

Pytamy.pl